lek.dent. Violetta Zadrożna

 specjalista protetyki stomatologicznej

 

 Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. Przez kilkanaście lat kontynuowała rozwój zawodowy w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego jako pracownik naukowo-dydaktyczny, gdzie uzyskała I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej, II stopień Specjalisty z Protetyki Stomatologicznej otrzymała na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. 

Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE i Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego ITI. Specjalizuje się w kompleksowych terapiach estetyczno-odtwórczych wykonując metamorfozy uśmiechu i rekonstrukcje funkcjonalne zgryzu.

Swoją pasję do stomatologii doskonaliła w Prywatnej Praktyce rozwijając swoje umiejętności 

w stomatologii estetycznej i endodoncji mikroskopowej. Aktywnie uczestniczy w wielu konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, implantologii, protetyki i ortodoncji cyfrowej, w celu zapewnienia wysokiego poziomu świadczonych usług.

Wśród pacjentów i lekarzy jest ceniona za zaangażowanie i troskę o dobro pacjenta.

Prywatnie interesuje się literaturą i sztuką. Lubi aktywną formę wypoczynku.

Wykonuje zabiegi z zakresu: stomatologia estetyczna, implanto protetyka, ortodoncja cyfrowa, stomatologia zachowawcza, leczenie stawów skroniowo-żuchwowych.

Certyfikaty

Umów wizytę