O nas

Violetta Zadrożna

Violetta Zadrożna

lekarz dentysta

specjalista protetyki stomatologicznej

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. Przez kilkanaście lat kontynuowała rozwój zawodowy w Katedrze Protetyki Stomatologicznej GUMed jako pracownik naukowo-dydaktyczny, gdzie uzyskała I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. Natomiast II stopień Specjalisty z Protetyki Stomatologicznej otrzymała na Uniwersytecie Medycznym  Warszawie. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE i Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego ITI.

Specjalizuje się w kompleksowych terapiach estetyczno-odtwórczych wykonując metamorfozy uśmiechu i rekonstrukcje funkcjonalne zgryzu. 

Aleksandra Patzer

Aleksandra Patzer

lekarz dentysta

 

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. Swoje doświadczenie poszerzała również podczas studiów w ramach programu Erasmus za granicą w Turcji. Obecnie  realizuje specjalizację w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją na GUM-ed w Gdańsku. Rozwija swoje umiejętności w obszarze stomatologii estetycznej. Aktywnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach stomatologicznych.

Wykonuje zabiegi z zakresu: leczenie kanałowe z mikroskopem, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna.

Joanna Bulicz

Joanna Bulicz

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging (PTMEiAA). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych certyfikowanych szkoleniach, kursach doszkalających oraz konferencjach naukowych w zakresie medycyny estetycznej i trychologii.

Wykonuje zabiegi: z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej,  biostymulatorów tkankowych, osocza i fibryny bogatopłytkowej, a także przeprowadza konsultacje trychologiczne. 

Małgorzata Lompart

Małgorzata Lompart

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna 15letnim doświadczeniem w asystowaniu na 4 ręce z lekarzem. Dba o bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Swoje obowiązki wykonuje z ogromnym zaangażowaniem, jak również z dużą porcją optymizmu i pozytywnym nastawieniem. Jej celem jest zbudowanie przyjaznej atmosfery w relacji z lekarzem i z pacjentem. Chęć rozwoju sprawia, że odnajduje się w różnych obszarach stomatologii podczas asystowania przy zabiegach.

Marta Pincuk

Marta Pinchuk

asystentka stomatologiczna

Absolwentka wydziału Farmacji na Uniwersytecie w Kijowie. Podczas studiów farmaceutycznych rozpoczęła pracę w klinice dentystycznej w Kijowie i przypadkowo zakochała się w stomatologii.
W Polsce rozpoczęła naukę w szkole dla higienistek stomatologicznych. W pracy z lekarzem i pacjentem stawia na koncentrację i pełne skupienie. Dba o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz jest zaangażowana w pracę całego zespołu.

Kamila Labuda

Kamila Labuda

koordynator ds. organizacyjnych

Absolwentka Wydziału Zarządzania na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku Menedżersko-Psychologicznym na Wydziale Zarządzania na WSAiB w Gdyni.

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła 15 lat temu i stale się rozwija pomagając wdrażać innowacyjne technologie. Fascynuje ją cyfrowa stomatologia, która jej zdaniem jest przyszłością w tworzeniu nowych , pięknych uśmiechów. Zajmuje się koordynowaniem pracy zespołu stomatologicznego oraz opiekuje się pacjentem podczas kompleksowego leczenia. Dba o wizerunek naszego centrum.

Certyfikaty

Umów wizytę